Du er her

Dressur Pony (C-klasser) 2019 for Alberte Josefine Harsbo og Parcybedw the distroyer

Start forStævne / KlasseSværhedsgradPlaceringPoint
ØSR2019-03-29 Sportsrideklubben Vallensbæk
3. LA3-B Ponyer (C)
SVH 32. plads13
ØSR2019-04-13 Lollands Sportsrideklub
12. LA1-B Ponyer (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-04-13 Lollands Sportsrideklub
14. LA4-B Ponyer (C)
SVH 32. plads13
ØSR2019-04-27 Sportsrideklubben
2. LA3-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-05-04 Rideklub Strålen
2. LA1-B Ponyer (C)
SVH 22. plads8
ØSR2019-05-11 Odsherreds Rideklub
4. LA1-B Ponyer (C)
SVH 24. plads4
ØSR2019-05-11 Odsherreds Rideklub
5. LA3-B Ponyer (C)
SVH 32. plads13
ØSR2019-05-11 Odsherreds Rideklub
18. LA4-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-05-17 Sportsrideklubben Vallensbæk
14. LA3-B Ponyer (C)
SVH 32. plads13
ØSR2019-05-24 Midtsjællands Rideklub
7. LA1-B Ponyer (C)
SVH 22. plads8
ØSR2019-05-24 Midtsjællands Rideklub
16. LA3-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-06-09 Næstved Sportsrideklub
3. LA1-B Ponyer (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-06-09 Næstved Sportsrideklub
5. LA4-B Ponyer (C)
SVH 33. plads11
ØSR2019-06-09 Næstved Sportsrideklub
3. LA1-B Ponyer (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-06-09 Næstved Sportsrideklub
5. LA4-B Ponyer (C)
SVH 3Øvrige4
ØSR2019-06-10 Ringsted Sports Rideklub
2. LA1-B Ponyer (C)
SVH 22. plads8
ØSR2019-06-10 Ringsted Sports Rideklub
3. LA4-B Ponyer (C)
SVH 3Øvrige4
ØSR2019-06-15 Østsjællands Rideklub
3. Lundemøllen cup pony (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-06-15 Østsjællands Rideklub
4. LA4-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-06-15 Østsjællands Rideklub
12. Lundemøllen cup pony (A-finale) (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-06-15 Østsjællands Rideklub
13. LA4-B Ponyer (C)
SVH 32. plads13
ØSR2019-06-22 Hvalsø Rideklub
2. LA1-B Ponyer (C)  Afdeling 20
SVH 21. plads10
ØSR2019-07-13 Nordsjællands Sportsrideklub
10. LA3-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-08-02 Himmelev Rideklub
9. LA4-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-08-09 Heslegård Sportsrideklub
3. LA4-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-08-09 Heslegård Sportsrideklub
7. Sjællandsmesterskab Kat 3. LA1 B Pony (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-09-21 Slangerup-Lynge Rideklub
6. LA1-B Ponyer (C)
SVH 22. plads8
ØSR2019-09-21 Slangerup-Lynge Rideklub
8. LA4-B Ponyer (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-10-02 Østsjællands Rideklub
1. LA1-B Ponyer (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-10-12 Nykøbing Falster Rideklub
1. LA1-B Pony (C)
SVH 21. plads10
ØSR2019-10-12 Nykøbing Falster Rideklub
3. LA4-B Pony (C)
SVH 31. plads15
ØSR2019-10-19 Faxe Køre- & Rideforening
4. PRI12 Ponyer Indledende (C)
SVH 55. plads20
ØSR2019-10-19 Faxe Køre- & Rideforening
8. PRI12 Ponyer Indledende (C)
SVH 52. plads40
ØSR2019-11-01 Karlslunde Rideklub
5. LA6-A Ponyer (C)  Afdeling 17
SVH 51. plads50
ØSR2019-11-15 Fyens Rideklub
16. PRI12 Ponyer Indledende (C)
SVH 53. plads30
Total490