Gå til hovedindhold
Sekundær menu
Log ind for indberetning af resultater
Du er her
Hjem
»
Championatslister
Dressur Hest (D-klasser) 2019 for Louise Helskov Christensen og Valhallas Ladybird
Start for
Stævne / Klasse
Sværhedsgrad
Placering
Point
ØSR
2019-04-06 Sydhavs Rideklub
5. Procentklasse Heste LD12 - B-Bane (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-04-06 Sydhavs Rideklub
5. Procentklasse Heste LD12 - B-Bane (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-04-14 Vemmelev Rideklub
6. SLØJFE KLASSE LD1B-LD2B-LC1A-LC2A-LC3A-LB1A-LB2A-LB3A (D)
SVH 0
3. plads
3
ØSR
2019-04-14 Vemmelev Rideklub
6. SLØJFE KLASSE LD1B-LD2B-LC1A-LC2A-LC3A-LB1A-LB2A-LB3A (D)
SVH 0
Øvrige
0
ØSR
2019-04-18 Rideklub Vestsjælland
5. LD Showklasse Heste (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-04-18 Rideklub Vestsjælland
5. LD Showklasse Heste (D)
SVH 0
4. plads
2
ØSR
2019-05-04 Sydsjællands Køre- Og Rideforening
24. LC1-3 A Hest (D)
SVH 0
3. plads
3
ØSR
2019-05-25 Viemose Rideklub
8. LD valgfri Hest B (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-06-15 Fladså Rideklub
8. LC1-A Heste (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-06-22 Valbjerggaard Sportsrideklub
38. LC1 B (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-06-22 Valbjerggaard Sportsrideklub
39. LC2 B (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-08-03 Stevns Rideklub
14. Stevnsmesterskab finale - hest (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-09-14 Østsjællands Rideklub
13. Opvarmningsklasse til klubmesterskab -Sløjfeklasse - Hest (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-09-14 Østsjællands Rideklub
14. ØSR klubmesterskab hest (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-09-14 Sydsjællands Køre- Og Rideforening
27. LC1-3 A bane Heste (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-10-11 Midtsjællands Rideklub
9. Procentklasse LC1-A, LC2-A og LC3-A, Heste (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-10-11 Midtsjællands Rideklub
10. Procentklasse LB1-A, LB2-A og LB3-A, Heste (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-11-23 Faxe Køre- & Rideforening
15. Valgfri LC-A Hest (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-12-14 Valbjerggaard Sportsrideklub
6. LC HEST (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-12-14 Valbjerggaard Sportsrideklub
7. LB HEST (D)
SVH 0
1. plads
5
ØSR
2019-12-28 Vordingborg Sportsrideklub
17. LB1-A Heste (D)
SVH 0
2. plads
4
ØSR
2019-12-28 Vordingborg Sportsrideklub
18. LB3-A Heste (D)
SVH 0
2. plads
4
Total
91
Championatslister
Spring Hest (D-klasser)
Spring Hest (C-klasser)
Spring Hest (A, B og Intl.-klasser)
Spring Pony (D-klasser)
Spring Pony (C-klasser)
Spring Pony (A, B og Intl.-klasser)
Dressur Hest (D-klasser)
Dressur Hest (C-klasser)
Dressur Hest (A, B og Intl.-klasser)
Dressur Pony (D-klasser)
Dressur Pony (C-klasser)
Dressur Pony (A. B og Intl.-klasser)
Military/Terrænspring Samlet
TREC
Distance
Para-Dressur
Indberetning
Regler
Championatvindere Historik
© Copyright 2014 DRF Distrikt 3